Yerel

Dört Nesil Öğretmen Bir Arada

Aralık 2, 2011 4 yorumlar »

Bu okulda öğretmenler öğrencileri ile birlikte öğretmenlik yapmanın gururunu yaşıyorlar ve bu durum onları çok mutlu ediyor. Okulun en tecrübeli öğretmenlerinden olan Rıdvan Pala Öğrencileri ile aynı okulda görev yapmanın çok güzel bir duygu olduğunu ve öğrencileri ile gurur duyduğunu ifade etti.
Fotğrefdaki ve tecrübelerine göre Öğretmenlerimiz;
Soldan sağa doğru;
Rıdvan Pala; Elektirik elektronik bölüm alan şefi
Sadık Pınar; Elektirik elektronik bölüm atölye şefi
Selçuk Taşkıran; Elektirik elektronik bölüm atölye şefi
Ahmet Esözlü; Elektirik elektronik bölüm öğretmeni

Paylaş

4 yorum

 1. fehmi 18 Ağustos 2012 at 09:42 - Reply

  gurumu duyyorsunuz arkadaş emekliliği gelmiş her hoca bir ailenin bir gencin yerini işgal ediyor bumu guru utanmaz herifler biz 11 senedir atama bekliyoruz yazıklar olsun size

 2. ferit 18 Ağustos 2012 at 09:43 - Reply

  hay senin taa!

  meslek liseleri bildiğin huzur evi olmuş ya la !!

  2 dinazor birde dinazor adayı görüyorum allah aşkına yeter emekli olun !!!

 3. nrcv 20 Ağustos 2012 at 20:14 - Reply

  yeter artık, bu emekliliği gelmiş öğretmenler ne zaman emekli olacak. bu yaşı geçmiş kişiler öğrenciye ne verebilir. emekliliği gelmiş öğretmenler emekli olsunda yerine ataması yapılmayan teknik eğitim mezunu yeni beyinler gelsin.illa 65 yaşında devlet zorunlu mu emekli yapsın bunları.yazık bu ataması yapılmayan genç öğretmenlere. umarım bu mesajıma emekliliği gelmiş olan öğretmenler cevap verir.

 4. serkan 20 Ağustos 2012 at 21:47 - Reply

  yahu bunun neresi iyi haber? 4 nesil önceki teknolojiyle şimdiki teknoloji aynı mı hele ki elektronikte? yazıktır, günahtır hocam. torununuzun düğününü yapacağınıza emekli olun da genç öğretmenler atansın. bu öğrenciler sizi mi model alacak? tabutla mı çıkacaksınız okuldan?

yorum yap